Květy.
Suchá jehla 28,1 x 20,8 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Tisk na ručním papíře.
Chagall V., str. 263 - 264.
29. 11. 2020 00:05
29. 11. 2020 00:05
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
725 Kč (857 Kč)
725 Kč (857 Kč)
Dražitel č.32, 29. 11. 2020 00:00