Pamětní list SČB a SSPE.
Barevný linoryt 23 x 18 cm. Signováno vpravo dole tužkou. Datováno v desce tamtéž 5. X. 1952. Rám, pasparta, sklo.
Loubal 249.
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)