Přístav Citta Vecchia.

Smetana, Jan (1918 - 1998)

Litografie s podtiskem 23,3 x 31,3 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Jan Smetana 1949. Příloha SČUG Hollar.

Chagall IV., str. 237 - 238.

V pravém horním rohu flek od vody.

Přístav Citta Vecchia.

29. 11. 2020 00:03

300 Kč (354 Kč)
375 Kč (443 Kč)

Dražitel č.23, 28. 11. 2020 23:58