Přístav Citta Vecchia.
Litografie s podtiskem 23,3 x 31,3 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Jan Smetana 1949. Příloha SČUG Hollar.
Chagall IV., str. 237 - 238.
V pravém horním rohu flek od vody.
29. 11. 2020 00:03
29. 11. 2020 00:03
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
375 Kč (443 Kč)
375 Kč (443 Kč)
Dražitel č.23, 28. 11. 2020 23:58