Extase a kontemplace.

Konůpek, Jan (1883 - 1950)

Barevný akvarel 31 x 21,8 cm. Signováno vlevo dole v kresbě, nedatováno. Dle poznámky tužkou vzadu rok 1942. Pasparta.

Chagall VI, str. 33.

Extase a kontemplace.

29. 11. 2020 00:07

7 000 Kč (8 271 Kč)
10 500 Kč (12 406 Kč)

Dražitel č.12, 29. 11. 2020 00:02