Extase a kontemplace.
Barevný akvarel 31 x 21,8 cm. Signováno vlevo dole v kresbě, nedatováno. Dle poznámky tužkou vzadu rok 1942. Pasparta.
Chagall VI, str. 33.
29. 11. 2020 00:07
29. 11. 2020 00:07
7 000 Kč (8 271 Kč)
7 000 Kč (8 271 Kč)
10 500 Kč (12 406 Kč)
10 500 Kč (12 406 Kč)
Dražitel č.12, 29. 11. 2020 00:02