(vazba, Mikulka Alois) Jídlo jako krásné umění.
Brno, Bohumil Ill, 1999. Clkož. vazba s aplikací, kresbou a zlacením, aplikovaný kožený štítek na hřbetě, kapitálek, polokožené pouzdro. 143 s. Vázal Jan Perůtka v březnu 2019. Signováno v tiráži tužkou a na předsádce značkou. Ilustrace Alois Mikulka. Titulní list a pět ilustrací ručně kolorováno. Titulní list signovám tužkou. Typografická úprava Pavel Brabec. Neudaný počet výtisků.
5 700 Kč (6 735 Kč)
5 700 Kč (6 735 Kč)
6 700 Kč (7 916 Kč)
6 700 Kč (7 916 Kč)
Dražitel č.26, 13. 4. 2019 23:07