Vzpomínky.
Originální kresba tužkou 27,5 x 22,5. Signováno a datováno tužkou uprostřed Škarohlíd 1995. Pasparta.
700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)
Dražitel č.3, 25. 10. 2018 10:50