Fokalk 24,2 x 29,8 cm. Signováno a datováno vzadu dule tužkou Miloš Koreček 1988. Pasparta.
Chagall VI., str. 60 - 61.
Fotografie, Skupina Ra
Fotografie, Skupina Ra
1 500 Kč (1 772 Kč)
1 500 Kč (1 772 Kč)