(Lhoták Kamil) Král růží paní Hussonové.
Praha, J.R. Vilímek, 1926. Clpl. vazba s ražbou a zlacením, 247 (1) s. Přeložili Jiří Karásek ze Lvovic a A. Veselý. Ilustrace V. Rottembourg a Ch. Morel. Na titulním listě podpis Kamila Lhotáka z roku 39. Na předsádce nalepeno Ex Libris Kamil Lhoták. Tříkolka před Eifelkou, zinkografie z roku 1944. 2. vydání.
Ex Libris, Beletrie, Signované knihy
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)