Šibal Pierrot.
Praha, Antonín Bouček, 1909. Nová edice svazek 1. OBr., karton s kresbou, 27 (2) s. Přeložil K. Studna. Tři barevné litografie, titulní list, obálka a typografická úprava František Kysela. Na předsádce nalepeno Ex Libris Jan Sajal. Celkem 400 nečíslovaných výtisků.
Sáňka 239.
Vzácné. Hřbet poškozen.
800 Kč (945 Kč)
800 Kč (945 Kč)