Velbloud. Nakladatelská značka nakladatelství KLHU.

Janeček, Ota (1919 - 1996)

Barevný akvarel 13 x 11,8 cm. Signováno vpravo dole tužkou O.J., nedatováno. Vlevo dole nápis tužkou. Ilustrace ke knize: Zpěvy staré a nové Číny. Praha, Nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, 1957. Jedna z variant.

Chagall IV., str. 148 - 149.

26. 3. 2017 00:04

500 Kč (591 Kč)
575 Kč (679 Kč)

Dražitel č.26, 25. 3. 2017 23:49