Portrét.
Dřevoryt 25,7 x 19,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 30/21. Tisk na ručním papíře.
Chagall II., str. 268.
240 Kč (284 Kč)
240 Kč (284 Kč)