Ex libris Ludmila Jiřincová. Domovní znamení u Kamenné hlavy v Praze, Národní třída 30 a text Ex libris Ludmila Jiřincová.
Lept 7,7 x 6,3 cm. Signováno tužkou uprostřed, nedatováno. Rok 1978. Vytvořeno pro Soubor exlibris ke sjezdu SSPE v Praze 1978.
Rybička 1098.
Přílohová grafika knihy: Rybička, Antonín - Ludmila Jiřincová. Soupis grafického díla. Praha, SČB, 1984.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)