Ex libris Dr. Ivan Hrdina. Štěstěna II. a písmena IH.
Lept 5,7 x 2,7 cm. Signováno uprostřed tužkou, nedatováno. Rok 1977.
Rybička 1077.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)