Ex musicis Julie Fučíková. Pták letící kolem vodotrysku v nočním parku.
Dřevoryt 11,5 x 6,8 cm. Signováno vlevo dole v desce, nedatováno. Rok 1948.
Vencl 364.
70 Kč (83 Kč)
70 Kč (83 Kč)
175 Kč (207 Kč)
175 Kč (207 Kč)
Dražitel č.5, 20. 10. 2016 13:23