Přeludy.
Barevný lept 15,6 x 9,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou HČápová 87. List č. 61/100.
Chagall I., str. 291 - 292.
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)