P.F. 1957. František Kozák. Zebín od západu.
Litografie 10,2 x 16,8 cm. Signováno vpravo dole tužkou a vlevo dole v kameni. Nedatováno. Rok 1956.
Janča 1146.
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
Dražitel č.6, 21. 10. 2016 14:27