PF 1987.
Barevný lept 12,2 x 8,2 cm. Signováno uprostřed tužkou, nedatováno.
Chagall I., 291 - 292.
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)
Dražitel č.5, 22. 10. 2016 21:24