PF 78 F. Nový.
Serigrafie s podtiskem 8,4 x 19,1 cm. Signováno vpravo dole v desce, nedatováno. Arch papíru, na čtvrté straně bar. serigrafie 3,4 x 4,1 cm.
Chagall I., str. 194 - 195.
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)