Jin a Jin.
Barevný lept 13,8 x 8,7 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou. Rok 2009. List č. 52/100. Uprostřed napsán tužkou název. Montováno na karton.
Chagall I., str. 291 - 292.
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)