Grafika paní M.Ž. č. 2.
Kombinovaná technika 31,3 x 25,1 cm. Signováno a datováno tužkou vpravo dole. Rok 1980. List č. 5/10. Tisk na ručním papíře.
Chagall IV., str. 126 - 127.
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)