Probuzení. Emporium Aloise Dyka večeru Spolku českých bibliofilů V Praze 1930.
Lept 18,8 x 13 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1930. Tisk na ručním papíře.
Žižka 677.
Vzadu zbytky lepenky po paspartování.
500 Kč (575 Kč)
500 Kč (575 Kč)