V lese.
Ručně kolorovaný dřevoryt 24,9 x 19,2 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rám, pasparta, sklo.
Rám poškozen
3 200 Kč (3 781 Kč)
3 200 Kč (3 781 Kč)