(Toyen) Čajové květy.
Brno, Jan V. Pojer, 1934. Atlantis svazek 22. OBr., 33 (3) s. Přeložil F. Chudoba. Litografie ve frontispisu a typografická úprava Toyen. Celkem 350 číslovaných výtisků, z toho výtisky číslo 1 - 50 tištěny na papíře van Gelder a výtisky číslo 51 - 350 na dílovém papíře. Tento výtisk č. 147.
Bubla 2755. Ladman 153.
Obálka a některé listy ušpiněny. Grafika bez poškození.
Bibliofilie, Toyen
Bibliofilie, Toyen
2 500 Kč (2 954 Kč)
2 500 Kč (2 954 Kč)
2 500 Kč (2 954 Kč)
2 500 Kč (2 954 Kč)
Dražitel č.3, 3. 11. 2023 11:04