Kombinovaná technika 9,8 x 7,9 cm. Signováno a datováno tužkou dole uprostřed . Rok 1992.
Chagall IV., str. 100 - 101.
Vzadu zbytky lepenky po paspartování.
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)
275 Kč (325 Kč)
275 Kč (325 Kč)
Dražitel č.18, 5. 11. 2023 15:11