PF 94 Mauler.
Kombinovaná technika 9,8 x 6,8 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Istler 93. List č. 31/100.
Vzadu zbytky lepenky po paspartování.
230 Kč (272 Kč)
230 Kč (272 Kč)
230 Kč (272 Kč)
230 Kč (272 Kč)
Dražitel č.18, 5. 11. 2023 15:10