Pstruzi.
Mědiryt 17,2 x 11,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou a vlevo dole v desce. Nedatováno. Rok 1948. Tisk na ručním papíře.
Janča 991.
800 Kč (945 Kč)
800 Kč (945 Kč)