Ptáček.
Ručně kolorovaný dřevoryt 13,9 x 9,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno.
Chagall VII, str. 22 - 23.
Vzadu zbytky lepenky po paspartování.
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)
Dražitel č.8, 3. 11. 2023 12:06