PF 83 Hadlačovi.
Barevná serigrafie 20 x 27,8 cm. Signováno, datováno a číslováno tužkou vlevo dole Hadlač 88. List č. 115/200. Trojlist. Vzadu napsán název tužkou.
Vzadu zbytky lepenky z paspartování.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)