Zmije.
Barevný lept 10,8 x 7,9 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 13/5 !
Chagall IV., str. 146 - 147.
Vzadu zbytky lepenky po paspartování.
240 Kč (276 Kč)
240 Kč (276 Kč)