EXL VK.
Kombinovaná technika 12,8 x 9 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou, rok 2012. List č. 70/100. Montováno na karton.
Chagall II., str. 39 - 40.
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
425 Kč (502 Kč)
425 Kč (502 Kč)
Dražitel č.18, 5. 11. 2023 15:11