Svatá rodina.
Barevná suchá jehla 7,7 x 11,7 cm. Signováno a datováno tužkou dole uprostřed L Jandová 92.
Chagall IV., str. 146 - 147.
100 Kč (118 Kč)
100 Kč (118 Kč)
125 Kč (148 Kč)
125 Kč (148 Kč)
Dražitel č.4, 5. 11. 2023 21:50