Návrh vitráže.
Barevná kresba 30 x 24 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Montováno na karton.
Chagall I., str. 161.
Pozůstalost Aloise Bílka.
3 500 Kč (4 135 Kč)
3 500 Kč (4 135 Kč)