Kytice.
Barevný akvarel 40,2 x 26,8 cm. Nesignováno, nedatováno.
Chagall I., str. 161.
Pozůstalost Aloise Bílka.
1 000 Kč (1 182 Kč)
1 000 Kč (1 182 Kč)