Pobřeží v Havru.
Barevná akvatinta 32,5 x 24,3 cm. Signováno vpravo dole tužkou a v desce. Nedatováno. Rok 1931. List č. 79. Rám, pasparta, sklo.
Janča 313.
1 200 Kč (1 418 Kč)
1 200 Kč (1 418 Kč)
1 200 Kč (1 418 Kč)
1 200 Kč (1 418 Kč)
Dražitel č.15, 7. 5. 2023 20:45