Pamětní list pro účastníky valné hromady Spolku českých bibliofilů.
Serigrafie s podtiskem 19 x 15,4 cm. Signováno dole uprostřed tužkou a vpravo dole v desce, nedatováno. Rok 1991. Pod serigrafií tištěný text a podpis předsedy Františka Dvořáka modrým perem. List pro účastníky valné hromady SČB dne 18. května 1991.
Chagall I., str. 194 - 195.
7. 5. 2023 21:05
7. 5. 2023 21:05
800 Kč (945 Kč)
800 Kč (945 Kč)
1 050 Kč (1 241 Kč)
1 050 Kč (1 241 Kč)
Dražitel č.27, 7. 5. 2023 21:00