Ilustrace.
Originální kresba tuší 4,5 x 9,2 cm. Nesignováno, nedatováno. Pasparta. Ne zadní straně Herrmannova poznámka tužkou: Adolf Kašpar.
Toman I., str. 469-470.
23. 10. 2016 00:07
23. 10. 2016 00:07
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
Dražitel č.2, 22. 10. 2016 23:52