PF 2015 Dr. František Dvořák.
Dvojlist. Vlevo barevná litografie 8 x 13,7 cm. Signováno a datováno tužkou uprostřed Jiří Bouda 14.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
Dražitel č.6, 5. 5. 2023 17:19