Rozloučení s funkcí předsedy Spolku českých bibliofilů.
Serigrafie s podtiskem 10,2 x 18,8 cm. Signováno vpravo dole tužkou a vlevo dole v desce. Nedatováno. Rok 1995. Pod grafikou tištěný text. Listč. 146/150. U textu podpis Františka Dvořáka modrým perem.
Chagall I., str. 194 - 195.
7. 5. 2023 21:04
7. 5. 2023 21:04
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
525 Kč (620 Kč)
525 Kč (620 Kč)
Dražitel č.26, 7. 5. 2023 20:59