PF 1992 Dr. František Dvořák.
Serigrafie 7,2 x 10,9 cm. Signováno vpravo dole tužkou a v desce, nedatováno.
Chagall I., str. 194 - 195.
220 Kč (260 Kč)
220 Kč (260 Kč)
220 Kč (260 Kč)
220 Kč (260 Kč)
Dražitel č.6, 5. 5. 2023 13:40