Postavy.
Kresba černým perem 18 x 19,3 cm. Nesignováno, nedatováno. Lepená pasparta. Kresba pro časopis Švanda dudák.
Toman I., str. 10 - 13.
7. 5. 2023 21:04
7. 5. 2023 21:04
4 500 Kč (5 317 Kč)
4 500 Kč (5 317 Kč)
4 600 Kč (5 435 Kč)
4 600 Kč (5 435 Kč)
Dražitel č.32, 7. 5. 2023 20:59