Pražská figurka.
Originální kresba perem 8 x 6,5 cm. Signováno vpravo dole iniciálou, nedatováno. Pasparta. Kresba pro časopis Švanda dudák.
Toman I., str. 10-13.
Pozůstalost Ignáta Herrmanna. Dvě malé skvrnky nahoře mimo kresbu.
23. 10. 2016 00:06
23. 10. 2016 00:06
2 000 Kč (2 363 Kč)
2 000 Kč (2 363 Kč)
2 000 Kč (2 363 Kč)
2 000 Kč (2 363 Kč)
Dražitel č.2, 22. 10. 2016 23:51