Originální matrice leptu. 2. U stolu.
1. Originální matrice leptu 12 x 11,5 cm k leptu U stolu. 2. U stolu. Lept 12 x 11,5 cm. Signováno a datováno v desce vlevo a vpravo dole. Signováno a datováno tužkou dole uprostřed Houra 82.
Unikát.
600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)