Dopisní karta pro Ignáta Herrmanna.
Bez místa odeslání (Praha), datováno 24/I 1899. Heyduk sděluje Herrmannovi, že mu psal redaktor Pražských novin a Pražského Denníku. Chtěl by otisknouti některé Heydukovi básně z knihy "Poezie 19. století", jak už to udělal v případě Vrchlikého a Sládka. Jelikož autorská práva ke knize patří Máji, ptá se, jak se k tomu v Máji staví. Psáno po jedné straně černým perem.
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)