(autogram, vazba) Hordubal.
Praha, Fr. Borový, 1934. Spisy bratří Čapků svazek XXXIII. Clkož. vazba s aplikací a zlacením, ručně šitý kapitálek, plkož. pouzdro. 195 (1) s. Vázal Jan Perůtka v dubnu 2019. Signováno v tiráži a na předsádce značkou. Na patitulu podpis Karla Čapka. Kromě běžného vydání vyšlo 50 číslovaných a autorem podepsaných výtisků na papíře Holand Van Gelder. Tento výtisk jeden z nich, č. 6.
Unikát. Vynikající stav. Kniha byla vystavena na XVI. Trienále umělecké knižní vazby v Plzni 2019.
7 500 Kč (8 861 Kč)
7 500 Kč (8 861 Kč)
8 000 Kč (9 452 Kč)
8 000 Kč (9 452 Kč)
Dražitel č.30, 30. 11. 2019 23:14