(autogram) Pozdrav.
Praha, Hejda & Tuček, b.d. Plpl. vazba se zlacením, kapitálek, 278 (1) s. Ilustrace v textu. Na titulním loistě podpis Gutha-Jarkovského.
Signované knihy, Etika
Signované knihy, Etika
230 Kč (272 Kč)
230 Kč (272 Kč)