Pozvánka na setkání přátel Krásných umění.
Barevná litografie 28 x 19,3 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1977.
Chagall I, str. 165 - 166. Dvořák 494.
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)