Srdce ve skříni.
Dřevoryt 29,8 x 23,7 cm. Signováno tužkou dole uprostřed, nedatováno. List č. 89/200.
1. 12. 2019 00:02
1. 12. 2019 00:02
280 Kč (331 Kč)
280 Kč (331 Kč)
305 Kč (360 Kč)
305 Kč (360 Kč)
Dražitel č.35, 30. 11. 2019 23:57