Kompozice.
Lept 37 x 18 cm. Signováno a datováno tužkou dole uprostřed D. Chatrný 64. Tisk na ručním papíře. Pasparta.
Chagall IV., str. 35 - 36.
1 100 Kč (1 300 Kč)
1 100 Kč (1 300 Kč)
1 100 Kč (1 300 Kč)
1 100 Kč (1 300 Kč)
Dražitel č.1, 30. 11. 2019 15:10