Malíř Max Švabinský. Dvacet pět obrazů s poznámkami o době a díle.
Praha, ELK, 1945. OBr., fólie, volně vložené listy, nestr. (7 s.) textu. Vložena orig. litografie signována vpravo dole v kameni a 24 reprodukcí děl Maxe Švabinského. Text Karel Herain. Grafická úprava Oldřich Menhart. Neprodejný tisk.
280 Kč (331 Kč)
280 Kč (331 Kč)