Iniciála.
Kresba černým perem tuší 18 x 4,6 cm. Nesignováno, nedatováno. Pasparta. Vzadu na paspartě Herrmannova poznámka tužkou: Viktor Oliva 1886.
Toman II., str. 223.
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
675 Kč (798 Kč)
675 Kč (798 Kč)
Dražitel č.35, 30. 11. 2019 23:54